klient: SALESFORCE
datum: 11/07/2023
místo: Praha, Česká republika
počet hostů: 600

Po úspěšné akci Salesforce Basecamp Prague 2019 jsme se opět se společností Salesforce a všemi Trailblazery vrátili zpět do pražského Cubex Centra, tentokrát s formátem akce Salesforce Innovation Day Prague 2023.

Tento formát nabídl účastníkům celodenní akci plnou přednášek v Keynote Stage a Breakout Stage, inspirace a networkingu. Také možnost dozvědět se nejžhavější novinky z akce Dreamforce 2023 a proč je propojení dat + AI + CRM budoucností podnikání založeného na důvěře zákazníků.

I tentokrát jsme kompletní akci ušili klientovi na míru. Na starosti jsme měli nejen výběr a booking vhodné lokality, ale také veškerou logistiku akce, catering, personální zajištění i audiovizuální technické vybavení s odbornou obsluhou. Nedílnou součástí byla také výroba tematických dekorací i kompletního brandingu. Návštěvníci se také mohli setkat přímo se zástupci jednolivých produktů Salesforce v Salesforce Lounge či networkingovat s partnery akce v Expu, pro které jsme zajistili jednotné a stylové výstavní stánky.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.