klient: SALESFORCE
datum: 11/14/2023
místo: Vídeň, Rakousko
počet hostů: 600

V zahraničních eventech a projektech jsme jako ryby ve vodě. Důkazem je také to, že jsme se společně se společností Salesforce po roce vrátili zpět do Vídně s akcí Salesforce Innovation Day Vienna. Pro tuto akci jsme zajistili exkluzivní lokaci v srdcí Vídně – muzeum MAK.

Tento formát nabídl účastníkům celodenní akci plnou přednášek v Keynote Stahe a Rock Stage, inspirace a networkingu. Také možnost dozvědět se nejžhavější novinky z akce Dreamforce 2023 a proč je propojení dat + AI + CRM budoucností podnikání založeného na důvěře zákazníků.

I tentokrát jsme kompletní akci ušili klientovi na míru. Na starosti jsme měli nejen výběr a booking vhodné lokality, ale také veškerou logistiku akce, catering, personální zajištění i audio-vizuální techniku s odbornou obsluhou. Nedílnou součástí bylo také zajištění tematických dekorací i kompletního brandingu. Návštěvníci se také mohli setkat přímo se zástupci jednolivých produktů Salesforce v Salesforce Lounge či networkingovat s partnery v Expu, pro které jsme zajistili jednotné a stylové výstavní stánky.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.