klient: British Embassy Prague
datum: 06/12/2024
místo: British Embassy Prague
počet hostů: 900

I letos jsme měli tu čest podílet se ve spolupráci s Velvyslanectvím Spojeného království Velké Británie a Severního Irska na oslavě narozenin krále Karla III. Letošním tématem byla nejen samotná oslava narozenin, navíc ale celou oslavu tematicky provázela také programová linie reflektující společnou česko-britskou historii - 25 let ČR v NATO, 75 let NATO a také výročí 80-ti let od vylodění v Normandii.

Highlightem programu byla účast pana prezidenta Petra Pavla, který společně s Mattem Fieldem, britským velvyslancem v České republice, předal ocenění poslednímu žijícímu Čechovi u RAF panu plukovníku Jiřímu Pavlu Kafkovi.

O hudební vystoupení v rámci oslav se postarala nejen kapela PartyLeaders, ale letos prémiově vystoupila také kapela Embassy Band, složená ze zaměstnanců ambasády, nevyjímaje samotného pana ambassadora.

Jsme hrdí, že náš STARS EVENTS tým působí nejen v odvětví odborných konferencí, ale má možnost realizovat i takto prestižní a VIP eventy pro tak významné klienty a jejich hosty.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.