klient: SALESFORCE
datum: 10/10/2019
místo: Cubex Centrum Praha
počet hostů: 800

Již potřetí jsme se setkali společně se všemi „Traiblazers“ během dne plného inovací, networkingu a novinek ze světa technologií. Nacházíme se uprostřed čtvrté průmyslové revoluce, během níž neuvěřitelná vlna inovačních technologií od základu mění naši společnost, ekonomiku i náš každodenní život. To přináší společnostem obrovskou příležitost propojovat se se zákazníky zcela novými způsoby.

Právě proto jsme se společně s klientem rozhodli letošní Basecamp přesunout z ikonického Paláce Žofín do futuristickěho prostoru Cubex Centrum Praha, který nám umožnil skvěle využít digitální branding.

Naše agentura měla na starosti veškerou logistiku akce, komunikaci s partnery i dodavateli, tvorbu a přípravu podkladů pro branding a zajištění „wooden concept“ cateringu, který k akci neodmyslitelně patří.

Jednou z částí spolupráce s největší CRM platformou Salesforce je také komunikace se sponsory, pro které jsme zajistili stylové výstavní stánky a všechny potřebné detaily.

Děkujeme celému týmu Salesforce, ale také sponzorům, společnostem Accenture, Deloitte Digital, Isobar, Bluewolf / IBM, Enehano, Mooza, Fansfactory, Clouderia, Vlocity, Bluez.io, OrgSteward, Nubes, CGI za týmovou spolupráci a skvělou atmosféru.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.