klient: British Embassy Prague
datum: 10/16/2019
místo: Praha, Česká republika
počet hostů: 100

Díky naší dlouholeté spolupráci s British Embassy Prague jsme měli možnost podílet se na dalším z jejich jedinečných projektů.

The Department for International Trade ve spolupráci s UKFT uspořádalo v Praze obchodní misi se záměrem představit vybrané britské módní značky na CEE trhu. K misi se připojilo 15 britských značek a některé z nich již uzavřely partnerství a prodávají do regionu střední a východní Evropy.

Akce byla rozdělena do dvou částí. Během celodenní konferenční části byla akce oficiálně zahájena a představena, následovaly prezentace značek a 1-2-1 meeting. Ve večerních hodinách byli vybraní hosté pozváni na půdu britské ambasády, kde je během VIP recepce přivítal osobně britský velvyslanec Nick Archer.

Mimo již standardní produkční zajištění akce měl náš tým na starosti i komunikaci se zástupci britských značek a přípravu brožury s jejich profily, informacemi o akci a kontakty na zástupce britského Department for International Trade v zemích CEE.

V návaznosti na tuto akci jsme jednu ze zúčastněných značek, britskou značku SOMETHING WICKED, vybrali jako jednoho z brandů prezentovaných během našeho autorského projektu Fashion Stars Nigh 2020.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.